HAKKIMIZDA

Aty Turizm 1990'dan beri...

Öğrenci Taşımacılığı, Personel Taşımacılığı, VIP Transfer hizmet alanlarımızdandır.

Senelerin tecrübesi ile personel ve turist taşımacılığı amacı ile faaliyete geçmiş olup kendini sürekli geliştirerek sunmakta olduğu hizmete devam etmektedir. İleriye dönük olarak amacımız Aty Turizm kendi konusunda örnek bir kuruluş haline getirmektir. Tüm Aty Turizm yönetici ve çalışanları bunu hedeflemiştir.

İş yerimizde kaliteden ödün vermeden iç ve dış müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti daima ön planda tutularak hizmet anlayışımız yenilenmekte ve her geçen gün daha da gelişmektedir. Bu hizmet anlayışımızla sürekli en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı ve tanınmış , güvenilir bir isim imajını oluşturarak daima muhafaza etmeyi hedefliyoruz. Bunun için kaynağımız kalite politikasını benimsemiş , iyi eğitilmiş disiplinli ve çalışkan personelimizdir.

Hemen Ücretsiz Teklif Alın!

Formumuzu doldurun, en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Kişisel bilgileriniz teklif verilmesi amacıyla sizinle iletişime geçmek için tarafımızca işlenecektir. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine buradan ulaşabilirsiniz.

1990'DAN BERİ SİZİN İÇİN YOLLARDAYIZ.

Firmamız emniyet, dürüstlük ve titizlik ilkeleri ile çalışarak özel ve kamu kurumları personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden işyerine, akşam mesai saati bitiminde; işyerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Çocukları okullarına taşıyoruz. Vip müşterilere ihtiyaçlarına göre hizmet veriyoruz.